Forum wymiany handlowej i pogladowej

Kup, zamiem, sprzedaj, a przy tym porozmawiaj o wszystkim, na co masz ochote.

Jak zoptymalizować tekst na blogu?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 38
Location: Zielona Góra
Od niedawna prowadzę bloga modowego. Zdaję sobie sprawę z tego, że aby przyciągnąć uwagę internautów niezbędne jest odpowiednie pozycjonowanie strony. Zatem jak pozycjonować bloga ? Na co zwrócić uwagę pisząc kolejne wpisy na blogu? Co to jest optymalizacja tekstu na stronie?
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 68
Location: Chorzów
Optymalizacja tekstu jest bardzo istotna. To jeden z czynników, który wpływa na pozycję strony w Google. Pamiętaj, że podczas pisania postów blogowych obowiązują Cię te same reguły, co podczas tworzenia artykułów stricte marketingowych. Musisz więc pamiętać o tym, że Google pozytywnie ocenia teksty unikatowe, pisane z myślą o użytkowniku odwiedzającym bloga, którego faktycznie chcesz zainteresować swoją pracą.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 18
Location: Łomża
Koniecznie odwiedź "pozycjonowanie stron blog". Znajdziesz tam bardzo cenne wskazówki i rady ekspertów w dziedzinie pozycjonowania. Liczne poradniki wprowadzą Cię w świat SEO, który nie jest aż tak skomplikowany jakby się wydawało.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 39
Location: Kołobrzeg
Pamiętaj również o sprawdzeniu popularnych fraz i haseł związanych z tematyką, którą podejmujesz w nowym poście. Wplataj je w sposób naturalny do tekstu, a ocena Twojej strony z czasem wzrośnie.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 68
Location: Chorzów
Nie zapomnij też o hierarchizacji treści i oddzielaniu poszczególnych fragmentów nagłówkami (H1, H2, H3), tak, by prezentować informacje w sposób komfortowy dla użytkownika. Warto również pogrubiać najistotniejsze według Ciebie frazy.

Post Reply

Page: 1