Forum wymiany handlowej i pogladowej

Kup, zamiem, sprzedaj, a przy tym porozmawiaj o wszystkim, na co masz ochote.

Ozdoby ścienne.

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 37
Location: Puck
Dzień dobry! Kieruje do Was pytanie – czym dobrze jest ozdobić ściany w mieszkaniu? Pytam o to dlatego, gdyż nareszcie skończyliśmy remontowanie i teraz przyszedł czas na aranżowanie odnowionych pokoi. Macie jakieś pomysły? Czy np. lustro do salonu to dobre rozwiązanie? Proszę o opinie!
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 24
Location: Koszalin
Według mnie jest dużo ciekawych sposobów na udekorowanie ścian w chacie. Wiem to z własnego przykładu. Od dawna interesuję się architekturą wnętrz. Sądzę, że dobrze udekorowany dom będzie przyciągał. Ostatnimi czasy bardzo chciałam wziąć sobie oryginalne lustro do salonu. Nigdzie nic nie mogłam odnaleźć. Aż pewnego dnia trafiłam na pewną witrynę sieciową http://www.evolutionhome.pl/pl/c/Obrazy-przestrzenne/4 która należała do firmy Evolution Home. Przyznam szczerze, że byłam pod wielkim ich ogromnej propozycji, a w szczególności korzystnych cen. Jednakże najbardziej uradowało mnie to, że tam znalazłam lustro ze snów. Od razu zakupiłam. W ciągu dwóch dni pojawiło się u mnie. Pięknie dekoruje moją ścianę. Polecam gorąco ten sklep sieciowy!
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 52
Location: Pabianice
Ja znów kupiłam do siedziby wyszukane lustra ozdobne, aby ciut odnowić desing pokoi. Pusta przestrzeń załapała nieco charakteru godnego Wiecznego Miasta :) Wyklikałam je na stronie Evolution Home pośród tysięcy równie interesujących pozycji. Jeżeli pan czy pani potrzebuje nowatorskich rozwiązań do domu, musi również bez 2 zdań nawiedzić przywołaną stronkę, bo bankowo wyhaczy tam coś idealnego własnym gustom :)
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 39
Location: Kołobrzeg
Przecież to wiadomo, że można znaleźć bez liku dobrych sposobów na ozdobienie ścian w chacie. Ja jak śniłam, żeby mieć coś oryginalnego u siebie, to pomyślałam, że obraz do sypialni to będzie ekstra rozwiązanie. Bardzo szybko rozwiązałam swoje kłopoty. Dlatego nie obczajam całego tego zamieszania. Pójdę na inne forum.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 17
Location: Warszawa
Hmmm? A nie lepiej graficzkę zamontować? Przecież taka masa obrazów w praktikerze i na necie… Lepiej musi się szacować, bo tam normalnie gotowce się za pleksę wpycha i koniec. Więc… pomyślcie… Ja mam zwyczaj wszystko taniej dekorować.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 18
Location: Legnica
Sprezentowałem dziewczynie na imieniny przyjemną parkę: lustra w ramie Calisto. Pierwsze dała do sypialni, drugie trafiło do toalety i od tamtej pory ciągle obserwuję na kwadracie ”modelkę na wybiegu”. Lustereczka ok, jeżeli bierzecie pod uwagę również opisane ryzyko :-P
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 40
Location: Wrocław
Serdecznie dziękuję za zamieszczone komentarze. Zdziwiło mnie bardzo pozytywnie, iż tak od razu odezwaliście się na moje pytanie. Na pewno przeanalizuje wszystkie pomysły, niektóre są nad wyraz interesujące! A w ogóle to ciesze się, że inni ludzie też mają takie dekoracyjne dylematy. Jak już coś znajdę, to dam znać. Pozdrawiam gorąco – trzymajcie się!

Post Reply

Page: 1