Forum wymiany handlowej i pogladowej

Kup, zamiem, sprzedaj, a przy tym porozmawiaj o wszystkim, na co masz ochote.

Gdzie robią ładne i niedrogie zdjęcia ślubne Oświęcim i okolice

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 37
Location: Puck
Cześć wszystkim, potrzebuję namiary na dobrego i niedrogiego fotografa ślubnego. Termin na przyszły rok także nie ma jakiegoś wielkiego pośpiechu ale wolałabym wcześniej zarezerwować i mieć to już z głowy. Z góry dziękuję i pozdrawiam.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 68
Location: Chorzˇw
Z fotografami i orkiestrą trzeba się umawiać czasami nawet rok wcześniej wiec moment wybrałaś jak najbardziej odpowiedni. Jak ktoś chodzi na wesela to widzi że filmowanie jest coraz bardziej wypierane przez zdjęcia ślubne Oświęcim akurat ma bardzo dobrego fotografa, który robił zdjęcia bodajże na dwoch imprezach na ktorych bylem. Tu jest stronka - http://www.foto-odbicie.pl/index.php/fotografia-slubna-oswiecim/. Zdjecia są ciekawe, dobrze wykonane, a fotograf naprawdę umie ustawić ludzi w taki sposób żeby prezentowali się jak najlepiej.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 40
Location: Wrocław
Hej. Zamawiałam tam sesję rodzinną która wyszła świetnie. Zgadzam się z tym co pisał kolega, najbardziej chyba z umiejętnością ustawienia ludzi i przedmiotów fotografowanych. Dzięki temu zdjęcia są nie tylko ładne ale i naturalne. Jednym słowem ma talent ;)
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 37
Location: Puck
Dzięki za pomoc.

Post Reply

Page: 1