Forum wymiany handlowej i pogladowej

Kup, zamiem, sprzedaj, a przy tym porozmawiaj o wszystkim, na co masz ochote.

Wypadek na motocyklu – potrzebuję ortezy na bark.

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 40
Location: Wrocław
Czeka mnie długa rehabilitacja po wypadku. Rehabilitant powiedział mi, że powinnam kupić ortezę na bark, żeby chronić staw przed wypadaniem. Gdzie dostanę taką ortezę?
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 68
Location: Chorzów
Byłem przekonany, że jak wypadek na motorze, to facet się odezwie, a tu babeczka… też ułańska fantazja poniosła?
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 38
Location: Zielona Góra
Powiem Ci, że czasem każdy lubi depnąć, niezależnie od płci ;) A jak Ci koleżanko potrzebna orteza na bark, to mój chłopak tutaj kupował: https://www.ortomedyczny.pl/ortezy-na-bark-obojczyk-ramie-c-5_9.html. Był na zawodach Judo i jeden gość jak go przerzucał, to mu uszkodził całą torebkę stawową. Cierpiał strasznie, ale po założeniu ortezy było jakby lepiej.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 18
Location: Legnica
Cieszę się, że trafiłem na Wasz temat. Ja mam problem z kolanem. Nawet nie chcę mówić, jak to zrobiłem, bo mnie śmiechem zabijecie. Czy kojarzycie też jakieś dobre stabilizatory na kolana? I jakie to są koszta?
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 38
Location: Zielona Góra
Niezła histoira musi się za tym kryć :D W tym samym sklepie, pod adresem https://www.ortomedyczny.pl/ortezy-na-kolano-stabilizatory-opaski-c-5_2.html podejrzewam, że znajdzie się odpowiedni stabilizator kolana Cena tego typu ortezy nie jest kosmiczna, tyle mogę powiedzieć.

Post Reply

Page: 1