Forum wymiany handlowej i pogladowej

Kup, zamiem, sprzedaj, a przy tym porozmawiaj o wszystkim, na co masz ochote.

Księgarnia online z modlitewnikami na pierwsze piątki miesiąca

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 26
Location: Katowice
Potrzebna mi księgarnia online mająca na stanie modlitewnik na pierwsze piątki miesiąca dla dzieci. Proszę o poważne odpowiedzi za które z góry dziękuję :)
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 38
Location: Zielona Góra
Proszę: modlitewnik pierwsze piątki dla dzieci - http://wydawnictwojut.pl/produkty/modlitewniki/modlitewnik-pierwszych-piatkow-miesiaca-dla-dzieci/. Sama kupiłam taki swoim maluchom bo to dosyć ważna modlitwa dlatego warto zaszczepić dzieciom dobry nawyk odmawiania. Z zamawianiem online nie ma żadnego problemu, książki przychodzą szybko, solidnie zapakowane. Pod wzgledem treści w przystępny i prosty spo-sób opisują modlitwę, tłumaczą jej sens i potrzebę odmawiania.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 28
Location: Radom
Nawet nie wiedziałem że jest tyle modlitewników.. Mam inną filozofię, od pewnego czasu w ogóle nie mówię tradycyjnych modlitw. Po prostu żarliwie i szczerze modlę się swoimi słowami i staram się rozmawiać z Bogiem. W moim odczuciu to zdecydowanie lepsza forma niż gotowe teksty.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 38
Location: Zielona Góra
Skoro dobrze się z tym czujesz to bardzo dobrze ale pamiętaj że jest to Twój sposób wiec nie narzucaj go innym. Niech każdy odnajdzie w modlitwach to co dla niego najważniejsze i odkryje sposób odmawiania. Dla dzieci warto kupować modlitewniki żeby wyrobić w nich nawyk modlenia się i podstawową znajomość kultury chrześcijańskiej która dziś staje się coraz bardziej obca nawet zatwardziałym katolikom.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 40
Location: Wrocław
To jest racja, coraz wiecej ludzi chodzi do kościoła żeby chodzić i wierzy bo tak ich nauczono. Nie staraja sie tego poglebiac, rozwijać. Oczywiscie duza w tym wina samego koscioła który nie zachęca do badania religii w domowym zaciszu ale inicjatywę modlitewników bardzo popieram.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 26
Location: Katowice
Dzięki, zamykam temat.

Post Reply

Page: 1