Forum wymiany handlowej i pogladowej

Kup, zamiem, sprzedaj, a przy tym porozmawiaj o wszystkim, na co masz ochote.

Szukam dobrego chirurga stomatologa w Bydgoszczy, kogo polecacie?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 68
Location: Chorzˇw
Szukam kogos, kto zna się na zakładaniu implantów zębowych. W wypadku straciłem dwa zeby, ale staram się o odszkodowanie i według prawnika, jak wstawie sobie implanty to ubezpieczalnia pokryje ksozt ich wstawienia. Może znacie kogos, kto potrafi wstawiać te implanty i robi to dobrze. Najlepiej, jakby to był ktos z Bydgoszczy.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 28
Location: Radom
Przeszkadza ci brak dwoch zebow? Niektorzy nie maja zadnego i zyja:)
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 39
Location: Kołobrzeg
Nie wiem czy ubezpieczenie pokryje koszt wstawienia implantów. Tak czy inaczej warto je wstawic, ewentualnie pomyśl o moście protetycznym, wyjdzie znacznie taniej.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 26
Location: Katowice
Też mi się nie wydaje, żeby ubezpieczalnia pokrywała wstawianie implantów. Jeden kosztuje kilka tysięcy złotych. Są tansze metody leczenia. Chociażby wspomniany wcześniej mostek. Efekt też będzie dobry, zwłaszcza jak straciłes dwa sąsiadujace ze sobą zęby.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 68
Location: Chorzˇw
Prawnik twierdzi co innego i mu wierze. Zostane przy implantach. Tylko ponawiam pytanie, kto wstawia implanty w Bydgoszczy? Gdzie to zrobić?
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 52
Location: Pabianice
Jak jest Ci potrzebny dobry chirurg stomatolog z Bydgoszczy to pod tym adresem internetowym http://www.implanty-bydgoszcz.eu/ znajdziesz namiary na jednego z najlepszych. To jest specjalista z zakresu laryngologii, stomatologii i implantologii. Jak się do niego zgłosisz, napewno przedstawi Ci optymalne rozwiązanie dostosowane do Twoich potrzeb i możliwosci finansowych. Swoją drogą implanty są super i jak możesz sobie na nie pozwolić to wart korzystac.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 68
Location: Chorzˇw
W końcu jakas konkretna odpowiedz. Przejrzałem sobie ten serwis i chyba facet rzeczywiście zna się na robocie:) Dzięki za namiary, będę próbował się z nim skontaktowac.

Post Reply

Page: 1