Forum wymiany handlowej i pogladowej

Kup, zamiem, sprzedaj, a przy tym porozmawiaj o wszystkim, na co masz ochote.

Firma która specjalizuje się w udrożnianiu kanalizacji w Chrzanowie?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 15
Location: Gdynia
Hej wszystkim. Mam pytanie jak w temacie. Szukam firmy która wykonuje taki zabiegi. Często na zakładzie pracownicy wylewają różne rzeczy do studzienek i chciała bym znaleźć kogoś kto potrafi to udrożnić. Ewidentnie woda coraz wolniej schodzi.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 68
Location: Chorzˇw
Nie znam nikogo kto zajmuje się udrożnianiem kanalizacji w Chrzanowie ale firma ze strony http://wuko-tech.pl/nasze-uslugi/udraznianie-kanalizacji/ działa w okolicach Krakowa więc do tej miejscowości też przyjedzie. Nie znam lepszych specjalistów od kanalizacji.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 26
Location: Katowice
Co do firmy o której pisze kolega muszę się zgodzić. Posiadają nowoczesny sprzęt oraz dobrych fachowców. Dodatkowo mają takie fajne busy wyposażone we wszystkie potrzebne rzeczy więc mogą dojechać dokładnie tam gdzie jest problem ;)
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 15
Location: Gdynia
No właśnie o to mi chodzi, co prawda nie jest to w jakimś trudno dostępnym miejscu ale zależy mi żeby było to zrobione szybko i sprawnie.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 52
Location: Pabianice
Na przyszłość to może należało by zakazać pracownikom robienia takich rzeczy? Zaoszczędzisz na tym sporo pieniędzy w skali roku jak takie sytuacje będą się powtarzać.

Post Reply

Page: 1