Forum wymiany handlowej i pogladowej

Kup, zamiem, sprzedaj, a przy tym porozmawiaj o wszystkim, na co masz ochote.

SamaritanTrainer 360 – czy ktoś używał tego urządzenia?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 37
Location: Puck
Witajcie. Piszę w sprawie defibrylatora szkoleniowego. Chodzi mi konkretnie o model - SamaritanTrainer 360, ponieważ chciałabym go zakupić w celach przeprowadzania kursów. Zastanawiam się tylko, czy ktoś z Was miał już te urządzenie i może o nim napisać coś więcej – jak się sprawdził, czy rzeczywiście odwzorowuje prawdziwy sprzęt? Będę bardzo wdzięczna za wszystkie informacje.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 26
Location: Katowice
Ja kiedyś z niego korzystałem, więc mogę Ci pomóc. Daj znać, co konkretnie chciałabyś wiedzieć.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 24
Location: Koszalin
Koleżance chodzi chyba o to, jak się sprawdzi w różnych przypadków.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 5
Location: Kraków
Z własnego doświadczenia mogę Ci napisac, że SamaritanTrainer 360 jest wiernym odwzorowaniem prawdziwego urządzenia i dlatego doskonale sprawdzi się do celów szkoleniowych. Więcej szczegółów technicznych znajdziesz na stronie internetowej: hsmedical.pl/produkty/defibrylatory-i-akcesoria-treningowe/samaritan-trainer-360, gdzie masz szczegółowe informacje. Mogę Ci napisać, że urządzenie jest bardzo proste w obsłudze. I co ważne – ma aż 6 różnych trybów.
« Last edit by light-solutions on Tue Apr 10, 2018 10:59 am. »
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 37
Location: Puck
Myślicie, że takie urządzenie sprawdzi się jako materiał szkoleniowy, edukacyjny?
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 28
Location: Radom
Moim zdaniem, jak najbardziej. Pozwala poznać cały schemat udzielania pierwszej pomocy. Ponadto urządzenie informuje o wykonaniu defibrylacji, wiec to dobry sprzęt dla wszystkich, którzy się uczą, żeby w przyszłości później sprzęt medyczny.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 38
Location: Zielona Góra
Wydaje mi się, że jako materiał szkoleniowy to super sprawa. Kiedy uczyłam się na ratownika medycznego nie mieliśmy czegoś takiego, a widzę teraz, że mogłoby być bardzo przydatne. Może nie bałabym się później używać medycznego urządzenia.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 37
Location: Puck
Właśnie tez mi się wydaje, że jeśli ktoś nauczy się na tym urządzeniu, w jaki sposób udzielać pomocy, to później będzie mu już dużo łatwiej.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 18
Location: Łomża
Dobrze, ze technika posuwa się tak szybko do przodu. Wydaje mi się, że dzięki temu łatwiej będzie ratować ludziom życie.

Post Reply

Page: 1