Forum wymiany handlowej i pogladowej

Kup, zamiem, sprzedaj, a przy tym porozmawiaj o wszystkim, na co masz ochote.

Diagnoza psychologiczna w Warszawie – gdzie warto się udać?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 68
Location: Chorzów
Witam. Moja dziewczyna od zawsze była szczupła, kiedy ja poznalem miala figurę jak modelka. Dużo ćwiczy, dobrze je, zawsze mnie ten fakt cieszył, ponieważ taki tryb życia wpływa na zdrowie bardzo korzystnie. Niestety jej zdrowy tryb życia przerodził się w coś potwornego, jestem przekonany, że moja dziewczyna jest anorektyczką. Obsesyjnie uważa na to, co je o ile w ogóle coś zjada. Zdarza się, że jej jedynym posiłkiem w ciągu dnia jest wafel ryżowy i jabłko. Jej waga maleje wciąż, w tym momencie wygląda już naprawde bardzo źle. Sama skóra i kości. Kiedy staram się z nią na ten temat porozmawiać reaguje wręcz agresywnie, uwaza ze przesadzam. Rozmawialem juz z jej mamą, z jej przyjaciółkami i z nikim nie chce rozmawiać na temat swojego wyglądu. Jestem przekonany, ze potrzebna jej jest pomoc specjalisty. Polećcie mi prosze kogos sprawdzonego
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 52
Location: Pabianice
Cześć, anoreksja to straszliwa choroba, koniecznie trzeba takim osobom pomagac, bo inaczej doszczętnie zrujnują swoje zdrowie.. Jak najszybciej zaprowadź ją do specjalisty. Mogę Ci polecic psychoterapeutę w Warszawie Bielany, do którego chodziła siostra mojej znajomej, u ktorej zdiagnozowano bulimię. Dzisiaj dziewczyna jest zdrowa... magnoliapsycholog.pl/ – link do strony gabinetu, do którego ona uczeszczala. Powodzenia
« Last edit by light-solutions on Mon Jan 29, 2018 8:41 am. »
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 37
Location: Puck
Obawiam sie, ze jesli Twoja dziewczyna nie zauwaza problemu i odrzuca jakakolwiek probe pomocy, to moze tak samo zareagowac na wiadomosc o wizycie u psychologa. Rozmawiaj z nią dużo, nic na siłę!!!
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 38
Location: Zielona Góra
Ja tez polecam gabinet, o ktorym mowa wyzej, uwazam sie tylko tam warto udac się po diagnozę psychologiczną w Warszawie. Ta kobieta jest cudowna i z tego, co wiem pomogła już wielu osobom. magnoliapsycholog.pl/psycholog-oferta/ – tutaj mozesz przejrzec ofertę. Zdrowia dla dziewczyny zycze!!!
« Last edit by light-solutions on Mon Jan 29, 2018 8:41 am. »
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 15
Location: Gdynia
Witaj. Gabinet psychologiczny Ewy Czugalińskiej to miejsce, które rzeczywiscie warto polecic. Chodzilam do tej pani na terapię malzenska. Pomoglo.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 68
Location: Chorzów
Dziekuje!

Post Reply

Page: 1