Forum wymiany handlowej i pogladowej

Kup, zamiem, sprzedaj, a przy tym porozmawiaj o wszystkim, na co masz ochote.

Czy znacie kogoś, kto oferuje tanie przewozy autokarowe we Wrocławiu?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 40
Location: Wrocław
Dzień dobry wszystkim! Prowadzę razem z moim mężem małe biuro podróży w poznaniu i się pochwalę, że od jakiegoś czasu interes zaczyna się rozszerzać na coraz większą odległość od Poznania (gdzie mieszkamy i mamy siedzibę). W tym roku wyjątkowo często zgłaszają się do nas potencjalni klienci z Wrocławia, ale my nie mamy w tamtej okolicy jeszcze zaufanego przewoźnika, który by zapewnił autokar i kierowcę. Jeżeli może wy znacie kogoś takiego, kto się dobrze sprawdza, polećcie proszę!
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 5
Location: Kraków
Nie znam żadnej firmy autokarowej z Wrocławia, ale podpinam się pod to pytanie ;)
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 23
Location: Świnoujście
Ja tam uważam, że już lepiej chyba się jednak skupić na klientach z jednego regionu, szczególnie że napisałaś, że to twoje biuro podróży jest małe. Wtedy nie trzeba zawierać umów z aż taką liczbą firm przewozowych, a to wiadomo, dużo ułatwia
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 40
Location: Wrocław
Jesteśmy świadomi, ale zostajemy przy swoim. Nasza firma może rozszerzyć działalność na Wrocław trzeba tyko tych autokarów! No i ja osobiście chyba po prostu lubię wyzwania :D
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 17
Location: Warszawa
Ja się zgadzam w 100%. W branży turystycznej to albo się rozwijasz albo spadasz w dół, także się nie dziwię że chcecie w nowym mieście sobie robić znajomości. A wracają do pytania, bo taki jest przecież temat dyskusji, biuro turystyczne w którym ja pracuję wykorzystuje też przewozy autokarowe we Wrocławiu i za każdym razem wybieramy http://www.wrocektravel.pl/. Mają autokary i busy w różnych rozmiarach, a do tego zawsze są terminowi no i stosunkowo niedrodzy.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 40
Location: Wrocław
A mówiąc stosunkowo niedrodzy to jakie stawki za kilometr masz na myśli?
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 17
Location: Warszawa
Nawet za największy poniżej 4 netto z zasady. Możesz sobie zobaczyć ich cennik wynajmu autobusów we Wrocławiu na stronie internetowej http://www.wrocektravel.pl/cennik.html. Stawki można też z nimi delikatnie negocjować, bo to są orientacyjne generalnie.

Post Reply

Page: 1