Forum wymiany handlowej i pogladowej

Kup, zamiem, sprzedaj, a przy tym porozmawiaj o wszystkim, na co masz ochote.

Kto wykonuje dobre obróbki blacharskie w Białymstoku?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 40
Location: Wrocław
Dzien dobry. Reprezentuję firme, która jest zainteresowana nawiązaniem współpracy ze sprawdzonym przedsiębiorstwem wykonującym obróbki blacharskie w Białymstoku. Którą firmę możecie mi polecić?
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 26
Location: Katowice
Ja polecam białostocką firmę BR TECHNOLOGY, która specjalizuje się w kompleksowej obróbce metali w technologii CNC. Przedsiębiorstwo zajmuje się modyfikowaniem kształtu takich metali, jak: stal czarna i nierdzewna oraz aluminium. W swojej pracy wykorzystuje najwyższej jakości sprzet, dzięki któremu można uzyskać zarówno nietypowe i skomplikowane kształty, jak i elementy w stu procentach powtarzalne.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 23
Location: Świnoujście
Ja również uważam, że własnie ta firma wykonuje najlepsze obróbki blacharskie w Białymstoku. Szczególy dotyczące oferowanych przez nią usług z zakresu obróbki metali skrawaniem znajdują się pod linkiem http://br-technology.pl/obrobka-skrawaniem/. W ofercie można znaleźć takie usługi, jak: toczenie, frezowanie, dłutowanie, wiercenie oraz gwintowanie. Oferta jest skierowana do małych oraz dużych przedsiębiorstw. Sądzę, że warto z niej skorzystac, gdyż usługi tej firmy wykonywane są rzetelnie i terminowo, a ich ceny nie są wygórowane.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 40
Location: Wrocław
Mnie na tę chwilę najbardziej interesuje frezowanie CNC. A czy gięcie blach w technologii CNC firma ta ma również w swojej ofercie?
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 23
Location: Świnoujście
Tak, gięcie blach to jedna z głownych specjalności firmy. Przedsiebiorstwo wykonuje gięcia na nowoczesnej prasie krawędziowej o maksymalnym nacisku 600 ton. Zastosowanie takiej prasy ze sterowaniem numerycznym gwarantuje wysoką jakość gięcia oraz niskie koszty wykonania zamówionych projektów.

Post Reply

Page: 1