Forum wymiany handlowej i pogladowej

Kup, zamiem, sprzedaj, a przy tym porozmawiaj o wszystkim, na co masz ochote.

Znacie kogoś kto zajmuje się terapiami dla małżeństw w Poznaniu?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: May 2016
Posts: 30
Hej witam. Ostatnio przechodzę poważny kryzys w małżeństwie i chciała bym zgłosić się do jakiegoś psychologa. Zależy mi na kimś kto ma duże doświadczenie w takich tematach ponieważ wydaje mi się ze mamy duży problem. Polecicie mi kogoś?
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 52
Location: Pabianice
Wejdź na http://martapiotrowska.pl/kryzys-zwiazku-terapia-dla-parmalzenstw/ i tam zobaczyć ofertę. Ta pani psycholog oferuje terapie dla małżeństw w Poznaniu i ma bardzo duże doświadczenie jeżeli chodzi o radzenie sobie z takimi problemami. Znam to z autopsji ;)
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 56
Location: Poznań
Również polecam udać się do pani Marty. Chodziłem tam z synem na terapię rodzinną kiedy nie miałem już nadziei na poprawę i jak się okazało wszystko udało się rozwiązać. Co prawda była to długa i trudna droga ale teraz jest już wszystko w najlepszym porządku.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 40
Location: Łodź
Koleżanka mówiła mi kiedyś że chodziła do psychologa w centrum jak miała depresję. Mówiła że po dwóch sesjach czuła się naprawdę dużo lepiej a co najważniejsze, psycholog nakierował jej myśli w dobrym kierunku. Wysyłam namiary na pw, może się przyda :)
Member
Registered: May 2016
Posts: 30
Wydaje mi się że leczenie depresji a leczenie problemów małżeńskich to całkiem inny kawałek chleba więc wolała bym żeby ktoś się specjalizował właśnie w temacie par. Mimo wszystko dzięki za te namiary, na pewno je wykorzystam.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 68
Location: Chorzˇw
Masz rację ale psycholog nigdy nie działa w zakresie jednego problemu :) Także nie sugeruj się że akurat ten pomagał w depresji. Wysyłam namiary na jeszcze jednego gościa. Absolwent psychologi na lokalnym uniwersytecie. Naprawdę duże doświadczenie :)

Post Reply

Page: 1