Forum wymiany handlowej i pogladowej

Kup, zamiem, sprzedaj, a przy tym porozmawiaj o wszystkim, na co masz ochote.

Macie na oku jakieś ciekawe projekty wnętrz w Krakowie?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 18
Location: Legionowo
Hej! Potrzebuję inspiracji odnośnie projektów wnętrz biur architektonicznych w Krakowie. Nie mam totalnie pomysłu na aranżację salonu i kuchni, zresztą w całym mieszkaniu przydałby się remont. Pozdrawiam!
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 15
Location: Gdynia
Cześć! Jeśli potrzebne Ci są projekty wnętrz Kraków sprawi, że nie będziesz mogła oderwać oczu od przepięknych stylizacji! Na stronie internetowej: marengo-architektura.com/blogs/ znajdziesz kilka artykułów, w których zapoznasz się z różnymi stylami aranżacji. Na pewno wśród wielu pomysłów znajdziesz coś dla siebie. Na blogu pod tym adresem znajdziesz idealnie dopasowaną galerię, która na pewno Cię zainspiruje w jakimś stopniu.
« Last edit by light-solutions on Thu Jun 07, 2018 9:12 am. »
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 38
Location: Zielona Góra
Wow, zachwycił mnie styl skandynawski! Jak będę zmieniać mieszkanie, to na pewno chociaż jeden z pokoi będzie zaaranżowany w tym stylu. Świetnie to wygląda.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 37
Location: Puck
Architekci wnętrz z biura powyżej urządzili mi mieszkanie właśnie w stylu skandynawskim, ponieważ takie miałam życzenie. Ja także jestem oczarowana tym stylem i bardzo dobrze czuję się w mieszkaniu urządzonym w ten sposób.

Post Reply

Page: 1