Forum wymiany handlowej i pogladowej

Kup, zamiem, sprzedaj, a przy tym porozmawiaj o wszystkim, na co masz ochote.

Czy do deszczówki wystarczy tylko zbiornik do przechowywania wody?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 56
Location: Poznań
Słyszałem, że ludzie coraz częściej montuja w swoich ogrodach zbiorniki do przechowywania wody deszczowej i mi się taki pomysł jak najbardziej podoba. Chciałem się jednak dowiedzieć czegoś więcej na ten temat. Nie mówi się o tym dużo, a temat jest bardzo ciekawy i przyszłościowy. Z tego co zdążyłem się dowiedzieć, można tutaj nieźle zaoszczędzić.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 40
Location: Łodź
No też coś na ten temat słyszałem i powiem szczerze, że mnie nawet wyprzedziłeś. Szukam rzetelnej informacji na temat tych zbiorników i nie mogę nic znaleźć.
Member
Registered: May 2016
Posts: 30
Bo nie zaglądaliście tutaj http://zbiornikinadeszczowke.com/, znajdziecie tutaj wszystko co potrzeba. Są tutaj zarówno rodzaje zbiorników, jakie możecie kupić, jak i wiele informacji dotyczących instalcji, które występują do tych zbiorników. Bo każdy zbiornik do przechowywania wody musi mieć też źródłop dopływu, żeby woda mogła się jakoś zbierać.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 56
Location: Poznań
Nie no wiadomo, że woda musi się jakość dostać do zbiornika :))
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 68
Location: Chorzˇw
Montażem takiego systemu musi się zająć jakaś profesjonalna firma, bo trzeba zachować wiele parametrów, żeby cały system dobrze działał. Ale montaz wykonują też pracownicy sprzedawcy, więc nie musisz się martwić o to, że będizesz musiał szukać specjalistów gdzieś na drugim końcu naszego kraju.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 52
Location: Pabianice
Dobrze zamontowane systemy bardzo sprawnie rozporowadzają wodę po całym systemie hydrologicznym w gospodrstwie, ale poszczególne urządzenie muszą być odpowiedniej jakości. Oczywiście tylko takie można dostać u wspomnaiengo sprzedawcy, który od lat dostarcza wysokiej jakości kompnenty.

Post Reply

Page: 1