Forum wymiany handlowej i pogladowej

Kup, zamiem, sprzedaj, a przy tym porozmawiaj o wszystkim, na co masz ochote.

Przeprowadzki w Warszawie Ursynów – polecicie coś?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 56
Location: Poznań
Hej! Wkrótce będę zmieniać mieszkanie. Ale w pracy urwanie głowy, żona za chwilę rodzi, drugie małe dziecko w domu… jednym słowem nie mam czasu żeby zrobić to samemu. Czy znacie jakąś firmę, która działa na Ursynowie, która nie tylko może przewieść rzeczy, ale też zająć się meblami (demontaż a potem ich złożenie)? Oszczędziłoby mi to czas, którego teraz po prostu nie mam.
Member
Registered: May 2016
Posts: 30
Ja tez ostatnio przeprowadzałam się na Ursynow. Może będziemy sąsiadami, kto wie ;) a tak na poważnie to jeśli chodzi o przeprowadzki w Warszawie Ursynów ma wiele firm transportowych ale nie wiem czy wszystkie sa równie dobre. Ja korzystałam z http://wikiprzeprowadzki.pl/przeprowadzki-warszawa/. Co prawda z trochę innych względów niż ty (brak umiejetnosci), ale tez brałam ich też do ogarniecia moich mebli które przewoziłam (sama ich bym nie skręciła nigdy w życiu!). Fajne jest to, ze nawet swoje własne pojemniki mieli, wiec nawet nie musiałam się martwic o załatwianie kartonów itp!
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 52
Location: Pabianice
Ja ostatnio musiałam się przeprowadzić z Żoliborza na Ursynów! Chyba każdy kto mieszka w Warszawie rozumie ten ból ;) Na tyle blisko, żeby przewozić rzeczy (bo przy przeprowadzce do innego miasta bym się w to chyba nie bawiła) i na tyle daleko te dzielnice od siebie, ze samej nie chciałam się tego podejmować. W końcu ogarnęłam jedną dobrą firmę. A raczej to oni mnie ogarnęli, bo nie dość ze wszystko przewieźli, to mili panowie jeszcze to wnieśli i znieśli ;) Także jeśli ktoś szuka to polecam http://wikiprzeprowadzki.pl/. Przynajmniej w Warszawie, bo tu uratowali mi zycie ;)
« Last edit by light-solutions on Thu May 25, 2017 7:13 am. »
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 40
Location: Łodź
Cała warszawa przeprowadza się na ursynowhaha ja w przyszłym tygodniu tez i szukam wlasniekogos kto ogarnie mi transport ;d fajnie wiedzieć ze sa firmy, takie jak wikiprzeprowadzki.pl które nie tylko przewoza, ale tez ogarniają za ciebie te wszystkie inne rzeczy na które rzadko kiedy jest czas, szczególnie te skrecanie mebli potem mnie przerazalohaha

Post Reply

Page: 1