Forum wymiany handlowej i pogladowej

Kup, zamiem, sprzedaj, a przy tym porozmawiaj o wszystkim, na co masz ochote.

Ciuszki do niemowlaka. Zestaw minimum.

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 37
Location: Puck
Pewnie temat był już wielokrotnie wałkowany, ale sama spodziewam się dziecka i zastanawiam się jak powinien wyglądac zestaw startowy, jesli chodzi o ubranka dziecięce. Ile sztuk i czego powinnam kupić, żeby niczego nie brakowało no i żeby na darmo nie wyrzucać pieniędzy.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 68
Location: Chorzów
Jak żona wysłała mnie na zakupy, miałem ten sam problem. Nie wiedziałem co kupić. Dlatego wcześniej radzę sobie zrobić listę. Mozesz na przykład skorzystać z tej strony https://wyprawkowy.pl/wyprawka-dla-noworodka-7-cms. Masz tam dokładnie opisane co powinno się znaleć w wyprawce dziecięcej, łącznie z ciuszkami, które powinnaś kupic. Mi to pomogło, bo ciuszki kupowałem dopiero po narodzinach dziecka – nie chcieliśmy wiedzieć czy będzie chłopiec czy dziewczynka:)
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 39
Location: Kołobrzeg
Na strat to kilka par body, ewentualnie bezrękawnik albo śpiochy no i pajacyk na wyjścia z domu. Później mozna dokupic kaftaniki, jakies spodenki albo półśpiochy. To ile rzeczy kupisz zalezy od tego ile masz kasy. Ogólnie nie ma sensu kupowac wielu rzeczy w jedym rozmiarze bo dzieci rosną jak błyskawica.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 38
Location: Zielona Góra
Tutaj https://wyprawkowy.pl/dla-niemowlat-167 masz w jednym miejscu wszystkie kategorie ubranek dla niemowląt, jakie moga Ci się przydać. Tak jak pisała koleżanka wyżej. Na start polecam jakieś 3 pary body, śpiochy i ewentualnie pajacyka. To też zależy kiedy rodzisz, o jakiej porze roku. Bo jak zimą, to musisz jeszcze kupić coś ciepłego no i oczywiście czapeczkę.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 52
Location: Pabianice
Widzę, że dwa razy przewija się adres tego samego sklepu wyprawkowy.pl. Aż sama musze sprawdzić, czy rzeczywiście mają tak atrakcyjną ofertę:)

Post Reply

Page: 1