Forum wymiany handlowej i pogladowej

Kup, zamiem, sprzedaj, a przy tym porozmawiaj o wszystkim, na co masz ochote.

Gdzie zamówię najlepsze zdjęcia na płótnie?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 68
Location: Chorzów
Chciałbym z żoną zostawić sobie jakąś większą pamiątkę z naszych wakacji, któe mieliśmy z okazji dwudziestej rocznicy ślubu. Wakacje były wyjątkowe, także i pamiątka powinna być wyjątkowa z tego powodu. Myśleliśmy o obrazie ze zdjęciem, gdzie takie cośzamówić?
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 28
Location: Radom
Jeśli chcescie, aby kolory były odpowiednie i nie było żadnych zlewów, pikseli i tak dalej, to najlepieje jest zamóić w sklepie Naklejkomania, w którym zrobią to perfektcyjnie. Wiem o tym dlatego, że już wiele zdjęć w ten sposób u nich zamówiłem i to na pewno ne jest jeszcze koniec.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 52
Location: Pabianice
Polecam zajrzeć do tej oferty http://naklejkomania.eu/54-obrazy-z-cytatami-na-plotnie-canvas i sprawdzić jak wygląają te obrazy. Są rewelacyjnie wykonane i nie widać, że są drukowane. Zdjęcie na płótnie jest bardzo wyraźne i nie ma żadnych zamazań. Prótno poza tym jest bardzo wytrzymałe, bo to canvas, czyli lepsze odmiana tkaniny bawełnianej :)))
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 38
Location: Zielona Góra
Świetny preent sobie sprawiliście z okazji rocznicy, mam nadzieję, że i nam się uda wyjechać na jakieś egzotyczne wakacje na okrągłą rocznicę.

Post Reply

Page: 1