Forum wymiany handlowej i pogladowej

Kup, zamiem, sprzedaj, a przy tym porozmawiaj o wszystkim, na co masz ochote.

Nowe mieszkanie w Szczecinie – gdzie kupić?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 56
Location: Poznań
Witam. wraz z żoną przeprowadzamy się do Szczecina i chcemy znaleźć sobie nowe, duże fajne mieszkanko. Może polecicie mi jakieś dewelopera, albo ogólnie miejsce gdzie warto przejrzeć i kupić mieszkanie? Będę wdzięczny za solidne rekomendacje ;)
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 40
Location: Łodź
Jeśli chodzi o nowe mieszkania w Szczecinie to bez wątpienia jedną z lepszych stronek jest ta: http://www.hestianieruchomosci.pl/mieszkania,nowe,szczecin.html ;) znajdziesz tam bardzo bogatą ofertę. Świetnie wykończone, duże mieszkania i nie tylko. Możesz tam znaleźć wszystko względem swoich preferencji, naprawdę bardzo mocno polecam ;)
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 68
Location: Chorzów
no naprawdę bardzo fajna i solidna ta stronka ;) już mi wpadło w oko jedno mieszkanko.. kto wie, może kiedyś takiego się dorobię?
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 52
Location: Pabianice
Ja też chciałabym bardzo mocno zamieszkać w Szczecinie ;) oszczędzam na własne mieszkanie, mam plan w tym roku wyjechać za granicę i wrócić z odpowiednimi środkami.. bo jednak samej to bardzo trudno w polskich standardach dorobić się jakichkolwiek peienidzy, nie mowiac o zakupie mieszkania

Post Reply

Page: 1