Forum wymiany handlowej i pogladowej

Kup, zamiem, sprzedaj, a przy tym porozmawiaj o wszystkim, na co masz ochote.

Gdzie w Poznaniu Centrum pieczątki warto zamówić?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 56
Location: Poznań
Witam. Chciałbym zamówić pieczątki w Poznaniu Centrum, bo tutaj od niedawna mieści się siedziba mojej firmy. Znacie jakąś godną polecenia firmę oferującą tego rodzaju produkty na zamówienie?
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 40
Location: Łodź
Moim zdaniem wartą rekomendacji firmą, która oferuje pieczątki w Poznaniu Centrum jest ta, która na stronie internetowej http://fotografie-pieczatki-wizytowki.pl/pieczatki/ opisuje szczegóły dotyczące swojej oferty. Pieczątki wykonywane są tam na oprawkach znanych i cenionych producentów. Firma wykonuje pieczątki profesjonalnie i szybko. Odbiór zamówionych pieczątek jest możliwy już tego samego dnia po złożeniu lub przesłaniu swojego zamówienia.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 56
Location: Poznań
No to świetnie, bo zależy mi, żeby pieczątki były w miare możliwości jak najlepiej i jak najszybciej wykonane. A orientujesz się, czy ta firma oferuje również wizytówki?
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 40
Location: Łodź
Tak, specjalnością tej znajdujacej się w centrum Poznania firmy są nie tylko pieczątki, ale również wizytówki oraz zdjęcia identyfikacyjne. W zakresie usług firmy znajduje się ponadto ksero, laminowanie do A4, bindowanie oraz drukowanie.

Post Reply

Page: 1