Forum wymiany handlowej i pogladowej

Kup, zamiem, sprzedaj, a przy tym porozmawiaj o wszystkim, na co masz ochote.

Pilnie potrzebny podnośnik wannowy. Czy ktoś może polecić jakąś sprawdzoną markę?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 24
Location: Koszalin
Witajcie. Moja mama coraz słabiej radzi sobie z korzystaniem z wanny, no ale w jej wieku to zupełnie normalne. Wyczytałam gdzieś, że w takich sytuacjach pomóc mogą podnośniki wannowe. Czy ktoś z Was orientuje się w temacie takich urządzeń? Będę bardzo wdzięczna za pomoc.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 18
Location: Łomża
Cześć! Dobry podnośnik wannowy to rzeczywiście duże udogodnienie dla starszych osób, które chcą spokojnie myć się w wannie. Sam nie tak dawno kupiłem tego typu sprzęt dla mojego ojca. Wybrałem model Aquatec, który znajdziesz tutaj: http://www.meva-podnosniki.pl/index.php/oferta/likwidacja-barier-architektonicznej/podnosniki-menu. Mata antypoślizgowa i sterowanie joystickiem okazały się być prawdziwą rewelacją. Czasem wręcz odnosiłem wrażenie, że tato po prostu idzie się kąpać, aby trochę sobie pomanewrować podnośnikiem. ;)
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 15
Location: Gdynia
Witajcie. Jeśli chodzi o podnośnik wannowy, to ja polecam taki, który wyposażony jest w pilot (najlepiej wodoodporny). Moja mama z łatwością opanowała wszystkie przyciski. A jeśli chodzi o jjoystick, to zdaje mi się, że wymaga on lepszej koordynacji.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 24
Location: Koszalin
Możesz mieć rację. Ale myślę, że po prostu zapytam mamę, co o tym wszystkim sądzi. W końcu to dla niej. A Wam bardzo dziękuję za pomoc, no i oczywiście życzę zdrowia, bo to ono jest najważniejsze. :)
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 18
Location: Łomża
Wielkie dzięki! I wzajemnie, a Twojej mamie jeszcze cierpliwości w nauce obsługi tego podnośnika. :)

Post Reply

Page: 1