Forum wymiany handlowej i pogladowej

Kup, zamiem, sprzedaj, a przy tym porozmawiaj o wszystkim, na co masz ochote.

Co mogę zrobić, aby być dobrym opiekunem osób starszych w Niemczech?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 40
Location: Wrocław
Cześć wszystkim. Chciałabym być opiekunką osób starszych w Niemczech. Jestem jednak bardzo ostrożna, nieufna i przez to trudno jest mi znaleźć pracę. Dużo słyszy się o przypadkach, że ktoś jedzie do innego kraju opiekować się starszą, schorowaną osobą, a na miejscu okazuje się, że staje się ofiarą sprzedawcy organów czy handlarzy ludźmi. Nie chcę podzielić ich losu, ale też chcę znaleźć dobrą pracę. W jaki sposób mogę się przygotować? Z góry dziękuję i pozdrawiam.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 37
Location: Puck
Czy znasz język niemiecki na bardzo dobrym poziomie i czy masz doświadczenie w podobnej pracy? Osobie, która pracowała na podobnym stanowisku, będzie o wiele łatwiej znaleźć pracy, niż początkującej.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 40
Location: Wrocław
Owszem, pracowałam jako opiekunka i bardzo lubię swoją pracę. Wiem, że w Niemczech praca opiekunki osób starszych jest opłacalna, ponadto nigdy nie zostaniesz bez pracy – naprawdę wiele osób potrzebuje pomocy opiekunki, ponieważ w Niemczech jest starzejące się społeczeństwo.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 52
Location: Pabianice
Na stronie internetowej: laxocare.pl/ znajdziesz tylko rzetelne, bezpieczne ogłoszenia osób, które potrzebują pomocy opiekunki osób starszy. W każdym ogłoszeniu masz informację o stanie zdrowia osób, u których będziesz pracować oraz inne, ważne wiadomości. Doświadczenie zawodowe będzie dla Ciebie wielkim ułatwieniem.
« Last edit by light-solutions on Wed Feb 21, 2018 12:27 pm. »

Post Reply

Page: 1