Forum wymiany handlowej i pogladowej

Kup, zamiem, sprzedaj, a przy tym porozmawiaj o wszystkim, na co masz ochote.

Partia naklejek plus kalendarze firmowe – drukarnia z krótkim terminem!

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 56
Location: Poznań
Potrzebuję na szybko wlepki (naklejki) z logo firmy i adresem strony plus partię kalendarzy, najlepiej taki klasyczny trzyczęściowy. Jakiś czas temu robiła to dla nas agencja reklamowa ale zlikwidowali dział poligrafii i teraz musimy kombinować. Dlatego fajnie jakbyście kogoś mi polecili.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 40
Location: Łodź
Polecać można długo bo drukarni w kraju od groma. Może sprawdź sobie jakie są w miarę blisko Ciebie, podzwoń i popytaj ile by za to wzięli. Tylko nie bierz w ciemno, poproś o próbkę żebyś nie dostał jakiegoś babola.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 24
Location: Koszalin
Ja brałam bardzo fajne naklejki stąd http://all-druk.pl/category/etykiety-naklejki-wlepki. Konkretnie to było zamówienie na druk etykiet samoprzylepnych ale technicznie to dokładnie to samo. Super jakość papieru i do tego klej naprawdę porządny.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 68
Location: Chorzów
Z wlepkami to bywa różnie, bo czasami są naprawdę kiepsko wykonane i odpadają praktycznie zaraz po naklejeniu. Porównywaliśmy raz przykładowe z paru drukarni i jakością to nie powalało.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 18
Location: Łomża
Ta sama drukarnia co koleżanka ją linkuje oferuje też druk kalendarzy trójdzielnych więc bez żadnego problemu masz wszystko w jednym miejscu http://all-druk.pl/product/kalendarz-trojdzielny. I tak trzeba bo oszczędzasz czas i kasę.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 52
Location: Pabianice
Terminowo raczej nie będzie kłopotu takie usługi mają teraz krótki czas oczekiwania. Drukarnie mają nowoczesny i bardzo wydajny sprzęt – pomagałam na praktykach w takim punkcie i widziałam.

Post Reply

Page: 1