Forum wymiany handlowej i pogladowej

Kup, zamiem, sprzedaj, a przy tym porozmawiaj o wszystkim, na co masz ochote.

Gdzie kupić drewniany plac zabaw dla dzieci do ogrodu

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 40
Location: Wrocław
Cześć. Razem z mężem postanowiliśmy, że kupimy naszym dzieciom w prezencie plac zabaw do ogrodu. Chcielibyśmy aby był drewniany i dobrze wykonany oraz przede wszystkim (co właściwie idzie w parze z dobrym wykonaniem) bezpieczny dla dzieci. Czy możecie nam polecić, gdzie kupić taki plac zabawa? Jakiś sprawdzony sklep, producent? Firma zajmująca się tą tematyką?
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 18
Location: Legnica
A co, nie można już iść z dziećmi na spacer, na plac zabaw tylko muszą mieć swój? Później te dzieciaki są takie coraz bardziej rozpieszczone, bo wszystko dostają, na co tylko mają ochotę
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 40
Location: Wrocław
Wcale nie uważam aby moje dzieci były rozpieszczone i żeby dostawały wszystko, czego tylko chcą. Nie znam pan sytuacji wcale, a od razu tak negatywnie ocenia, co jest bardzo krzywdzące i niesprawiedliwe. Mamy dom z dużym ogrodem i mieszkamy w miejscu, w którym do najbliższego placu zabawa jest bardzo daleko, nie widzę więc sensu ani żeby ciągnąc dzieci na pięciokilometrowy spacer na plac zabaw ani też tym bardziej żeby wsadzać je do auta i tam zawozić skoro mamy miejsce obok domu, które możemy w taki sposób zagospodarować.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 24
Location: Koszalin
I bardzo fajnie, że chcecie to miejsce wolne tak wykorzystać, ja uważam, że to super sprawa. Dzieciaki później spędzają więcej czasu na dworze i dobrze się bawią. My na co dzień niestety mieszkamy w bloku, ale ostatnio zainwestowaliśmy w drewniany plac zabaw na naszej działce pod miastem, na której spędzamy dużo czasu od wiosny do jesieni i dzieciaki będą korzystać. Zdecydowaliśmy się na zestawy tej firmy: http://www.winnetoo.pl/ogrodowe-place-zabaw-zestawy/ i jesteśmy naprawdę bardzo zadowoleni. Solidnie wykonane, drewno dobrze zakonserwowane i bez ryzyka, że wbiją się drzazgi czy coś takiego. Ceny też bardzo przystępne i konkurencyjne z tego co przeglądaliśmy.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 56
Location: Poznań
Też mamy drewniany plac zabaw do ogrodu od firmyWinnetoo. Stoi u nas już od kilku lat i jest świetną rozrywką dla naszych dzieci oraz dzieci znajomych jak przychodzą z nimi na jakieś przyjęcie na przykład. Poza tym te place zabawa są świetnej jakości, po latach użytkowania przez dzieci nadal wyglądają jak nowe.

Post Reply

Page: 1