Forum wymiany handlowej i pogladowej

Kup, zamiem, sprzedaj, a przy tym porozmawiaj o wszystkim, na co masz ochote.

Certyfikat ISO 9001 – gdzie mogę uzyskać?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 68
Location: Chorzów
Witam serdecznie. Chciałbym uzyskać certyfikat ISO 9001 dla swojej firmy, jednak kompletnie nie wiem do jakiej firmy mógłbym się zgłosić. Postanowiłem, że napiszę tutaj na forum i może ktoś tutaj doradzi coś korzystnego. Bardzo mi zależy na tego typie certyfikatów, bo jednak wiem, że znacznie podkreślają walor każdej organizacji, uwierzytelniają w oczach klientów itp. dlatego chcę pozyskać kilka certyfikatów dla siebie. Także jak tylko macie na celowniku jakąś firmę która się takim czymś zajmuje to poleccię mi ją proszę..
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 17
Location: Warszawa
Jeśli chodzi o takie rzeczy jak certyfikaty ISO 9001 to kompletnie się na tym nie znam i nie mogę nic polecić. A szkoda bo tak trochę poczytałem o nich i jednak zależałoby mi na nich as well. W sumie bardzo fajna sprawa, mieć takie i przynajmniej w razie potrzeb można je pokazać swoim kleintom ;)
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 18
Location: Legionowo
Tutaj masz jedną z lepszych firm, która zajmuje się nadawaniem certyfikatów iso itp. ;) proszę: pcc-cert.pl/certyfikacja-iso-systemy-zarzadzania/iso-9001/ tutaj masz dokładnie opisane procedury nadania certyfikatów ISO 9001, ogólnie możesz poczytać o tym certyfikacie, co tak naprawdę daje, do czego się przydaje itp. myślę, że każda poważniejsza firma powinna się ubiegać o tego typu certyfikaty bo jednak dają bardzo dużo informacji na temat sposób zarządzania i nie tylko. Ja sama strasznie patrzę na tego typu sprawy i jednak jestem zdania, że każdy powinien się o coś zabiegać tego typu ;)
« Last edit by light-solutions on Fri Nov 03, 2017 2:31 pm. »
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 38
Location: Zielona Góra
no proszę, ta firma PCC-Cert Sp. z o.o. Sp. K. faktycznie bardzo profesjonalnie wygląda i nadają różne certyfikaty jakości.. nie wiedziałam, że jest taka firm,a która takie coś ogarnia ;) w sumie jestem bardzo ciekawa co jest wymagane, żeby otrzymać tego typu certyfikaty ;)
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 28
Location: Radom
No pcc-cert.pl jest na moim celowniku ;) chyba zgłoszę się do nich i też postaram się o stosowne certyfikaty dla mojej firmy ;) zobaczymy co dobrego z tego wyniknie ;) tak ogólnie to jak tak przeglądam ich ofertę to jest bardzo profesjonalna i kompleksowa. Najbardziej mi się podoba, że w jednym miejscu są opisane wszystkie certyfikaty i różne benefity.

Post Reply

Page: 1