Forum wymiany handlowej i pogladowej

Kup, zamiem, sprzedaj, a przy tym porozmawiaj o wszystkim, na co masz ochote.

Co sądzicie o linii produktów Brubeck Wool Merino?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 38
Location: Zielona Góra
Cześć, zastanawiam się właśnie nad kupnem ubrań z serii Brubeck Wool Merino, koleżanka mi poleciła, mówiąc, że są świetne, ale wciąż się waham przed zakupem. Może rozwiejecie moje wątpliwości?
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 40
Location: Wrocław
Przede wszystkim ubrania te pochodzą od polskiego producenta, więc już jest jeden plus. Robią oni odzież termo aktywną, która doskonale sprawdzi się jeżeli uprawiasz często jakieś sporty. Seria, o której mówisz została akurat zrobiona z włókien futra merynosów. Ich produkty możesz znaleźć u dystrybutora napieszo.pl. Polecam!
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 37
Location: Puck
: Kupiłam kilka ubrań zarówno od tej firm, jak i pochodzących z tej serii i mogę polecić z ręką na sercu. Na stronie napieszo.pl/17_brubeck znajdziesz szeroki wybór produktów marki Brubeck. Ze swojej strony dodam, że odznaczają się one świetną izolacją termiczną, wentylacją oraz są antybakteryjne. Seria Brubeck Wool Merino jest faktycznie udaną serią - miłe w dotyku, a zarazem funkcjonalne ubrania, które zagwarantują Ci ciepło nawet w ekstremalnie niskich temperaturach.
« Last edit by light-solutions on Wed Feb 28, 2018 11:49 am. »
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 38
Location: Zielona Góra
Przekonałyście mnie do zakupu kilku rzeczy. Dziś doszła do mnie przesyłka i już po otwarciu ubrania sprawiały wrażenie trwałych i świetnych jakościowo. Jutro wyjeżdżamy w góry to sprawdzimy z mężem jak spisuje się ta odzież. Mam nadzieję, że polski produkt okaże się świetny.

Post Reply

Page: 1