Forum wymiany handlowej i pogladowej

Kup, zamiem, sprzedaj, a przy tym porozmawiaj o wszystkim, na co masz ochote.

Szukam dobrego iluzjonisty na występ w Łodzi, polecicie kogoś?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 18
Location: Legnica
Urządzam, niebawem urodziny mojemu ojcu i chciałbym mu sprawić niespodziankę w postaci występu magika, takiego wiecie, kameralnego iluzjonisty. Rzecz w tym, że nie wiem, gdzie takiej osoby szukać. Do głowy przychodza mi tylko nazwiska takich osób, które na pewno nie wystąpią na domowym przyjęciu. Może polecicie kogoś?
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 17
Location: Warszawa
Witaj, ja znam taką osobę. To mariuszczajka.pl, który realizuje programy zarówno kameralne, jak i duże pokazy artystyczne. Ilość i jakosc sztuczek jest zawsze dostosowana do oglądających. Są też pokazdy dla dzieci :)))
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 18
Location: Legnica
Dobrze wiedzieć, jak się okazę, że to fajny występ to na pewno polecę znajomym, którzy często robią rozne imprezy dla swoich dzieci. A taki występ na pewno by ich ucieszył. Z resztą co tu dużo mówić, występ magika to atrakcja dla wszystkich.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 18
Location: Legionowo
Skupić uwagę widzów potrafi tylko dobry iluzjonista Łódź jest miejscem gdzie takiego można spotkać. Wystarczy zajrzeć tutaj http://mariuszczajka.pl/, żeby przekonać się, że w czasie każdego występu człowiek zostaje przeniesiony w inny wymiar.

Post Reply

Page: 1