Forum wymiany handlowej i pogladowej

Kup, zamiem, sprzedaj, a przy tym porozmawiaj o wszystkim, na co masz ochote.

Czy na szkoleniu z negocjacji można nauczyć się praktycznych technik?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 56
Location: Poznań
jakie macie doświadczenia ze szkoleniami z negocjacji? Czy z waszych doświadczeń wynika, że na szkoleniach są praktyczne zajęcia czy tylko zwykle teoria? Nie wiem czy jest sens płacić za takie szkolenie, jak uważacie?
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 40
Location: Łodź
w zasadzie teorii jest zwykle optymalnie. Na dobrych szkoleniach masz więcej praktycznych rzeczy, na przykład symulacje negocjacyjne. W tej firmie właśnie takie symulacje znajdziesz tutaj szkoleniaznegocjacji.com/negocjacje-w-organizacji/ plus wiedza, którą wykorzystasz w praktyce. Szkolenie w końcu prowadzone jest przez człowieka, który jest ekspertem w swojej dziedzinie więc dowiesz się o wielu trikach.
« Last edit by light-solutions on Mon Feb 12, 2018 10:16 am. »
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 24
Location: Koszalin
zgodzę się, że w dobrej jakości szkoleniach nie znajdziesz przesadzonej części teoretycznej, a tylko tyle ile jest konieczne do zrizumienia różnych negocjacyjnych procesów. Szukaj na stronach firm szkoleniowych informacji o kompetencjach, jakie nabędziesz po zakończeniu szkolenia. Na przykład tutaj otrzymujesz jasną informację szkoleniaznegocjacji.com/szkolenie-negocjacje-sprzedazowe/ i widzisz w tym przypadku, że kończysz szkolenie z bardzo konkretnymi umiejętnościami. Jest to więc praktyczne przygotowanie do negocjacji.
« Last edit by light-solutions on Mon Feb 12, 2018 10:17 am. »
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 18
Location: Legionowo
jak szkolenie, to musi być zawsze część warsztatowa. W końcu decydujemy na szkolenie, czyli wyćwiczenie pewnych zadolności negocjacyjnych. Zanim zdecydujesz się na szkolenie to szukaj info o programie albo poproś o niego.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 26
Location: Katowice
bez obaw, większość szkoleń dba o praktyczną naukę, więc w tym przypadku na pewno spotkasz się z wieloma symulacjami negocjacyjnymi. Możesz być tego pewny!

Post Reply

Page: 1