Forum wymiany handlowej i pogladowej

Kup, zamiem, sprzedaj, a przy tym porozmawiaj o wszystkim, na co masz ochote.

Jaką hurtownie suszonych owoców wybrać? :)

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 15
Location: Gdynia
Hej! Nie jestem do końca zadowolona z usług firmy, z której zamawiałam suszone owoce itp. i szukam jakiejś nowej. Najlepiej jakby to była hurtownia, w której są nie tylko suszone owoce, ale też jakieś ziarna, migdały, orzechy, żebym mogła sobie z jednego sklepu wszystkie rzeczy tego typu zamawiać : ) Ktoś coś?? Pomocy! : )
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 5
Location: Kraków
Ja owocki zamawiam z Bakaliowo.pl i podpisuje się pod nimi rękoma i nogami .. :)) Pełna profeska, zamawiam suszone jabłuszka, morele, śliwki, daktyle, figi, żurawinę… tylko owoce, ale mają też orzechy, ziarna, migdałów chyba nie :( ale jeśli reszte produktów mają tak dobrą jak owoce to naprawdę warto!! Wpadnij do naszego sklepu to się sama przekonasz .. :)) Zamawiam stamtąd też mąkę amarantusową, ale to już nie do sklepu tylko do domku :) baardzo zdrowa jest, ma dużo białka i żelaza, więc polecam szczegulnie jak ktoś ma jakieś niedobory :)
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 40
Location: Łodź
Migdały też mają ;) Wiem, bo sam stamtąd zamawiam. Trafiłem kiedyś przez przypadek i jak zobaczyłem jak duży mają wybór to pomyślałem why not i jakiś rok już stamtąd zamawiam. Co do blanszowanych migdałów, to polecam. Mają też inne rodzaje, ale nigdy nie próbowałem. Tutaj link: bakaliowo.pl/bakaliowo-pl/migdaly-prazone. Ja jestem zadowolony, więc polecam ;)
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 68
Location: Chorzów
Łeee jak dla mnie to coś mały wybór mają tych owoców
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 40
Location: Łodź
Mały wybór? O.o mają tam chyba wszystko co tylko da się ususzyć. Akurat wybór to mają tam wyjątkowo szeroki, więc pojęcia nie mam o co chodzi i czego tam twoim zdaniem brakuje ;)
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 39
Location: Kołobrzeg
no proszę, proszę, chyba i ja muszę się zastanowić nad zmianą hurtowni, bo te ceny coś do mnie przemawiają ; ) Co prawda owoce z mojej hurtowni są dobre jakościowo ale jak porównać ceny tooo… chyba mamy zwycięzcę!! Jednak fajnie czasami tak poczytać opinię innych ludzi, sama na ten sklep bym pewnie nigdy nie wpadła ; )
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 15
Location: Gdynia
Dziękuję pięknie za pomoc!!! :)) Na pewno skorzystam z porad.

Post Reply

Page: 1