Forum wymiany handlowej i pogladowej

Kup, zamiem, sprzedaj, a przy tym porozmawiaj o wszystkim, na co masz ochote.

Bycie w centrum zinteresowania sąsiadów

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 18
Location: Radom
Siemka! Potrzebuję pomocy. Niewiem jak to rozwiązać. Od pewnego czasu spostrzegłem, że moja rodzina jest punktem zainteresowania naszych sąsiadów. To się robi denerwujące, kiedy oni obserwują nas i patrzą co się dzieje w naszym domu. Posiadamy zasłony, ale niestety to nie rozwiązuje problemu. Nie mam pojęcia jak to rozwiązać. Szukałem rozmaitych sposobów i uznałem, że może powinienem przyciemnić sobie okna. Z tej racji moja żona zaczęła poszukiwania na necie i wpisała przyciemnianie szyb z mazowieckiego. Wynalała dużo propozycji, ale nie wiem czy skorzystamy. Może Wy macie jakieś sposoby na ochronę swojej prywatności przed wścibskimi sąsiadami?
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 13
Location: Gdynia
Moi kochani forumowicze, moim zdaniem najdoskonalszym rozwiązaniem dla ochrony swojej intymności są pożyteczne folie antywłamaniowe. To naprawdę doskonałe rozwiązanie, zwłaszcza, że chronią przed rabusiami, no i też mogą ochraniać przed wścibskimi sąsiadami, obawiam się, że może im coś uderzyć do głowy, a wtedy mogą mnie okraść. Odkąd ja zainstalowałam folie w moim domu mam większe poczucie bezpieczeństwa. Już tak strasznie nie obawiam się spać w pojedynkę w domu. Przypominam sobie, że dawniej stale w moim domu były włamania, a teraz mam święty spokój!
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 43
Location: Łodź
Niesłychanie brzydzi mnie wścibstwo innych ludzi i sadzę że trzeba zwalczać takie zachowania. Wykorzystanie matowych folii okiennych to jeden ze sposobów. Mówię poważnie moi drodzy gdyż sam mam od jakiegoś czasu coś takiego u siebie. Także moi kochani dobrze jest wziąć pod uwagę moją opinię gdyż osobiście sprawdziłem takie rozwiązanie. Verticale to także jest coś fajnego, też coś o tym wiem bo w biurze zamontowaliśmy verticale.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 65
Location: Poznań
Ochrona przed wścibskimi sąsiadami to zdaje się kwestia nad którą zastanawiają się wszyscy gdyż wszyscy mam jakieś tam społeczne otoczenie. Ludzie bardzo lubią wypytywać się o różne sprawy, bardzo lubią też przyglądać się przez okna temu co mieści się w naszych mieszkaniach. Jeżeli chodzi o mieszkania, na oknach można zamieścić folię przyciemniającą. Ja nakleiłam coś takiego u siebie i miałam okazję zaobserwować że tego rodzaju rozwiązanie staje się coraz bardziej modne.Tak jest akurat na moim osiedlu. Mogę Wam moi drodzy polecić znakomitego usługodawcę artfoll.pl/folie-okienne. Moje samodzielnie urządzane mieszkanie jest dla mnie niesamowicie ważne lecz dużo inwestuję również w swoją działkę. Na działkę często zapraszam kogoś z mojej rodziny. Tydzień temu jak zjawiła się moja siostra z mężem, gawędziliśmy właśnie o nowoczesnych oknach. Oboje pytali o folie matowe jakie u siebie naklejałem. Z przyjemnością im wyjaśniłem jakie są ich zalety.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 58
Location: Chorzów
Niestety mnie teraz nie stać na specjalne folie na okna, ponieważ jakiś czas temu utraciłem pracę. Przez ten kryzys w ogóle nie umiem poszukać sobie nowej roboty : (

Post Reply

Page: 1