Forum wymiany handlowej i pogladowej

Kup, zamiem, sprzedaj, a przy tym porozmawiaj o wszystkim, na co masz ochote.

Poręcze i uchwyty do nowoczesnej łazienki dla niepełnosprawnych

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 65
Location: Poznań
Witam Was serdecznie moi drodzy. Interesują mnie nowoczesne poręcze dla osób niepełnosprawnych. A zatem jeśli orientujecie się jak powinna być urządzona łazienka dla osoby niepełnosprawnej i nabywaliście poręcze, dajcie znać, polećcie jakiś salon.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 38
Location: Wrocław
Nikt z nas nie chciałby być niepełnosprawny ale na dobrą sprawę każdy z nas musi brać pod uwagę taką ewentualność. Los nam zsyła i wspaniałe i przykreniespodzianki, nalezy byc przygotowanym na wszelkie okoliczności.Myślę że w łazience dla osób niepełnosprawnych powinny być poręcze ale podstawowa kwestia to szybki dostęp do czegoś takiego jak opieka zdrowotna. W naszym kraju mamy sporo profesjonalistów z prawdziwego zdarzenia tylko że zazwyczaj na wizyte u specjalisty trzeba długo czekać. A jeśli chodzi o poręcze, uważam że one wcale zbyt dużo nie kosztują. Jak już się wykonuje remont całej łazienki, trzeba uwzględnić potrzeby wszystkich członków rodziny, tych z orzeczoną niepełnosprawnością w szczególności. Jest taki salon, Globalsanit i ja go bardzo lubię bowiem Globalsanit zapewnia szeroki wybór towarów.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 43
Location: Łodź
Myślę że łazienka dla osób borykających się z problemem niepełnosprawności ruchowej za wiele się nie się różni od zwykłej łazienki. Uchwyty są zamontowane i w sumie inne różnice nie występują. W sieci można sobie pooglądać jak wyglądają nowoczesne łazienki dla niepełnosprawnych. Takie fotografie to rewelacyjna podpowiedź jeżeli samemu nie ma się pomysłu.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 58
Location: Chorzów
Domowa łazienka dla osób dotkniętych niepełnosprawnością ruchową musi byc tak zrobiona aby w pełni bezpiecznie osoby niepełnosprawne mogły się w niej przemieszczać. Obowiązkowe jest zamocowanie rozmaitych uchwytów dzięki którym można pomogać sobie przy poruszaniu się. Na tej witrynie można sobie zobaczyć zdjęcia poręczy. Choroba to na pewno nic przyjemnego ale na starość większość ludzi ma problemy z poruszaniem się.Więc nawet jeżeli cieszymy sie dobrym zdrowiem, nie wiadomo jak sytuacja bedzie wyglądać za kilkadziesiąt lat. Na dobrą sprawę nawet nalezy się spodziewać że coś bedzie nie tam z naszą kondycją zdrowotną.Moja koleżanka zajmuje się swoją schorowaną matką i ze względu na to zrobiła remont swojej domowej łazienki.Rozmawialem z tą jej matką, ten remont niesmowicie ją ucieszył.
« Last edit by light-solutions on Thu Apr 03, 2014 9:18 am. »

Post Reply

Page: 1