Forum wymiany handlowej i pogladowej

Kup, zamiem, sprzedaj, a przy tym porozmawiaj o wszystkim, na co masz ochote.

Co zrobić z tym cholernym gruzem?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 6
Location: Czechowice-Dziedzice
Cześć wszystkim : ) Musiałam wyburzyć swój stary budynek, gdzie mieszkałam. Ciężko było się z mim pożegnać. Zostało po nim wyłącznie mnóstwo gruzu. Użytecznym wyburzaniem starych budynków trudni się mnóstwo firm, jednak nie zawsze wykonują one swoją robotę solidnie. Właściciel firmy z którą ja współpracowałam był bardzo opryskliwy i nawet nie doradził mi co uczynić z gruzem. Być może wy mi pomożecie, co mogę z nim uczynić? Proszę pomóżcie.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 38
Location: Wrocław
W razie konieczności rozbiórki budynku, najkorzystniej jest zatrudnić spółkę, która posiada nowoczesny sprzęt wymagany do rozdrobnienia gruzu, a później przewiezienia go do utylizacji. Mi znakomite firmy zarekomendowała moja znajoma. Zarówno spółka Recykling i JAXAPOL przeprowadzają swoje usługi fachowo. Ja osobiście skorzystałam z oferty spółki Recykling i powinnam stwierdzić, że sprostali moim potrzebom ; )
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 22
Location: Katowice
Moja firma zatrudniła inną firmę: Recykling w celu, żeby wyburzyć pewne budynki. Było to znakomite posunięcie, gdyż firma Recykling oferuje innowacyjne technologie wyburzeń. W jej ofercie jest też skuteczne oczyszczanie placu budowy z niepotrzebnego gruzu. Zastanawiałem się jeszcze nad firmą EL-KOP, oni również prawdopodobnie są solidni, jednakże wybrałem Recykling, gdyż jest z Poznania.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 18
Location: Radom
Niedawno spacerując po mieście, widziałem jak wyburzają jakiś budynek. Potem cały gruz został oddany do recyklingu. Rozmawiałem nieco z właścicielem budynku wyznaczonego do rozbiórki. Twierdził, że natrafił na świetną firmę Recykling, która jest ceniona za swój profesjonalizm. Był z nich zadowolony, że przybyli niejako natychmiast i prędko uwinęli się z robotą.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 4
Location: Kraków
Słuchajcie, jeżeli jesteście w takie sytuacji, że nie macie pomysłu, co zrobić z niepotrzebnym gruzem, korzystnie jest go zaoferować do utylizacji. Ja byłam w takiej sytuacji, kiedy musieliśmy burzyć niedawno postawiony dom. Kruszeniem zbędnego gruzu po rozbiórce zajęła się pewna spółka. Cholerka, a ile było z tym trudności. Dom był postawiony w złym miejscu. Stał on na działce należącej do innego właściciela. Już mi się odechciało budować jakiegokolwiek domu : (

Post Reply

Page: 1