Forum wymiany handlowej i pogladowej

Kup, zamiem, sprzedaj, a przy tym porozmawiaj o wszystkim, na co masz ochote.

Wyjazd rodzinny

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 65
Location: Poznań
Jeśli ktoś z Was wynajmował samochód na wyjazd rodzinny albo w innym celu to piszcie prosze kochani jakie są Wasze wnioski.Ja akurat potrzebuję teraz samochodu zastępczego ale chciałbym sie zorientować czy wynajem krótkoterminowy jest czymś opłacalnym.Może kiedyś przyda mi sie ta wiedza.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 15
Location: Gdynia
Słuchajcie ludzie, wypożyczenie auta to doskonały pomysł, sama doszłam do takich wniosków, kiedy razem z moim mężem wynajęliśmy samochód, by wyjechać w podróż poślubną. Bardzo oczekiwałam na ten wyjazd, to było dla mnie ogromne marzenie, by wyjechać wraz z Maćkiem do Chin i przeżyć wspólnie cudowne momenty. Tak wiele lat oczekiwałam, by został on moim mężem, i nareszcie nadszedł ten upragniony moment ; ) Wraz z moim ukochanym dane o wypożyczeniu auta braliśmy ze strony www .
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 19
Location: Radom
Prócz wypożyczenia samochodu opłaca się także wynajęcie busa, szczególnie, gdy ma się sporą rodzinę. Przypominam sobie, że kiedyś otrzymałem list, gdzie było napisane: wynajem busów Warszawa. Okazało się, że to jest oferta przedsiębiorstw : A.S.Politowicz i Carway. Skorzystałem z oferty jednej oraz drugiej firmy. Byłem pod ogromnym wrażeniem ich rzetelnego podejścia. Proponowane busy firmy Carway są tylko sprawdzonych producentów, więc osoba wynajmująca bus, ma zapewnienie, że będzie w znakomitym stanie technicznym.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 32
Location: Wrocław
Taki wynajem samochodu to znakomite sprawa, przy tym niezmiernie opłacalna. Prywatnie wynajęłam samochód w minionym roku, gdy natychmiastowo potrzebowałam pojechać w podróż, w którą wysłał mnie mój szef. Prawie do ostatniej chwili nie byłam zorientowana, czy pojadę. Akurat pod ręką miałam ulotkę, na której widniał napis: wynajem samochodow Warszawa, jestem ze stolicy, dlatego to była świetna oferta dla mnie. Muszę powiedzieć, że wyjazd się udał, zarówno mój kierownik był zadowolony i ja również.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 49
Location: Chorzów
Wynajem wozów to świetne rozwiązanie dla wszystkich, którym zepsuł się wóz, a zaplanowali wyjazd. Taką sytuację ja miałem. Zaplanowaliśmy dwudniowy wyjazd z najbliższymi z okazji urodzin naszej córci. Wszystko było zaplanowane, ale dzień przed wyjazdem zepsuł się nam wóz. Nie wiedziałem co robić. Wtedy z pomocą przybył mój przyjaciel, który zaproponował mi, abym wypożyczył sobie samochód zastępczy firmy Carway. Nigdy nie korzystałem z takiej propozycji, ale doszedłem do wniosku, że warto. Świetnie zrobiłem. Dostaliśmy zastępczy wóz po naprawdę korzystnej cenie. Byłem zadowolony, ponieważ nie musieliśmy zmieniać naszych planów. Wynajem aut z firmą Carway to sama przyjemność. Polecam gorąco! Bez wątpienia będziecie usatysfakcjonowani! : )

Post Reply

Page: 1