Forum wymiany handlowej i pogladowej

Kup, zamiem, sprzedaj, a przy tym porozmawiaj o wszystkim, na co masz ochote.

Załamana remontem

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 4
Location: Kraków
Hej ; ) U mnie w domu panuje straszny bałagan robię remont. Różne rzeczy walają się po przeróżnych miejscach. Mam tego dość! Jestem na skraju załamania, jednak cóż, jakoś muszę to wytrzymać. Czy macie może podobne problemy kochani forumowicze Muszę koniecznie odnaleźć jakieś tapety. Czasem w Internecie można wyszukać interesującą stronę tapetuj.pl.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 32
Location: Puck
Co za okropny remont! Mój małżonek zabrał się za niego tuż przed świętami! A ja jemu mówiłam, aby chwilę poczekał, no ale on uparł się i koniec! W tej chwili wykańcza kuchnię. Będzie duże tapetowanie! Razem z partnerem odszukaliśmy w Internecie dwa sklepy online z tapetami: tapetuj.pl, jak również alletapety.pl. Szczegółowo przejrzeliśmy ich ofertę i zdecydowaliśmy się na sklep www tapetuj.pl. Mają tam niewygórowane ceny, nas interesowała tapeta z włókna zrobionego ze szkła. To naprawdę doskonałe rozwiązanie, gdyż taka tapeta jest odporna na różne zadrapania.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 38
Location: Wrocław
Raz na jakiś czas remont jest potrzebny. Nawet jeżeli go nie lubimy. Jeśli chodzi o moją osobę to ja ubóstwiam coś odnawiać, w szczególności tapetowanie. Kocham te wzorki tapet itp. Ale nie o tym chciałam powiedzieć. Jakiś czas temu trafiłam na świetną stronę online Tapetuj.pl – fototapeta Spiderman gdzie odnalazłam ogromny pakiet tapet po bardzo korzystnych cenach. Wiem, bo kupowałam tam. Teraz za pomocą tej firmy mam ładne ściany w swoim domu. Gdyby mnie spytano co bym wybrała czy malowanie farbą ścian bądź tapety to bez myślenia powiedziałabym tapety i wspomiałabym jeszcze tapety firmy Tapetuj. Polecam serdecznie!
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 58
Location: Chorzów
Tapety w ówczesnych czasach znowu stoją na czele. Przez jakiś okres zapomniano o nich, ale teraz ludzie wracają ponownie do tapetowania. Ja też tak zrobiłem. A stało się to głównie za namową mojej córki, która chciała mieć fototapetę w swoim pokoju. Powiedziałem jej ok., ale jej najważniejszym zadaniem było odnalezienie renomowanej firmy z tapetami. Marina namiętnie szukała w sieci. W końcu wynalazła sklep wysyłkowy Tapetuj.pl, a tam w podstronie fototapety dla dzieci wyszukała dla siebie jej wymarzoną fototapetę. Kupiliśmy, przy okazji ja też wziąłem tapety do sypialni. W ciągu kilku dni przesyłka do nas dotarła. No i nasze pokoje zostały wytapetowane. Wyglądają teraz super. Nie powiedziałem jednak o najistotniejszej rzeczy, sklep sieciowy Tapetuj.pl oferuje swoje tapety w naprawdę niskich cenach. Polecam gorąco!
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 43
Location: Łodź
Ja jakiś czas temu także miałem remont we własnym mieszkaniu, pragnąłem koniecznie cokolwiek zmienić, dlatego też wybrałem w sklepie www uniwersalne tapety do malowania, powinienem powiedzieć, iż jestem bardzo zadowolony z tego zakupu.

Post Reply

Page: 1