Forum wymiany handlowej i pogladowej

Kup, zamiem, sprzedaj, a przy tym porozmawiaj o wszystkim, na co masz ochote.

Potrzebny mi cennik wózków spacerowych, ktoś podeśle?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 46
Location: Puck
Hej obiecałam córce, ze kupmy jej wózek spacerowy dla dziecka, ale sasiadka straszy mnie, ze taki dobry wózek to nawet 3000-4000 tysiące złotych kosztuje, czy to prawda, kos mogłby podesłać jakiś cennik wózków spacerowych, bardzo będę wdzieczna za pomoc.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 7
Location: Czechowice-Dziedzice
Sąsiadka gada głupoty, 3-4 tysiące to mogą kosztować wózki wielofunkcyjne i to tez takie wypasione, a jak chcesz sam wózek spacerowy kupić, to cena takiego wózka jest dużo niższa i zaczyna się już od ok. 300-400 złotych.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 33
Location: Świnoujście
Jak ostatnio kupowalismy z zoną dla wnuczka wózek spacerowy cennik sklepowy nas pozytywnie zaskoczył, ale fakt ze kupowalismy w sklepie online. Kupilismy zwrotny wózek Baby Design Enjoy za ok. 550 zł z 2 letnia gwarancją od drzwi do drzwi.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 25
Location: Koszalin
Jeśli chcesz kupić porządny wózek spacerowy cennik takich wózków znajdziesz na http://dzieciecewyprawki.pl/15-wozki-spacerowe, są tam już nawet od ok. 250 złotych, to wózek Bomiko model S, mozesz też zdecydowac się na trochę droższy Mobiko model M z ergonomicznymi rączkami za ok 300 złotych
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 20
Location: Legnica
A ktoś tu wspomnial o gwarancji od drzwi do drzwi, a co to takiego?
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 19
Location: Łomża
Znaczy to ze jeśli wózek Ci się popsuje, to zgłaszasz to do sklepu a sklep wysyła do ciebie kuriera, który zabiera towar i oddaje wózek do serwisu, a potem naprawiony wózek kurier dostarcza ci z powrotem. Trzymaj się, pozdrawiam!

Post Reply

Page: 1