Forum wymiany handlowej i pogladowej

Kup, zamiem, sprzedaj, a przy tym porozmawiaj o wszystkim, na co masz ochote.

Rolety pod wymiar okna w Poznaniu z możliwością wybrania materiału?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 37
Location: Puck
Hejka wszystkim. Szukam rolet jak w temacie. W domu mamy duże okna, takie wiecie, od sufity do podłogi i muszę znaleźć do nich ładne rolety. Niestety z gotowych produktów nic nie mogę wybrać bo wszystko jest pod konkretny wymiar.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 41
Location: Wrocław
Na twoim miejscu to sprawdziła bym taką firmę jak np. Sundeco. Oni w swojej ofercie mają różnego rodzaju przesłony okienne robione na wymiar i do tego sama wybierasz jaki to ma być wzór. Sama kupowałam u nich rolety w Poznaniu i idealnie pasują pod wystrój wnętrza :)
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 18
Location: Warszawa
Będę teraz trochę czepialski ale czy widziałaś kiedyś rolety robione pod wymiar gdzie nie ma możliwości wyboru materiału? Skoro i tak trzeba zbudować stelaż to co za różnica co na nim będzie. Wybacz, nie mogłem sobie odpuścić :P
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 24
Location: Świnoujście
Jeżeli chodzi o sundeco to praktycznie wszystkie przesłony u mnie w domu są właśnie od nich. Dekoratorka która nam to urządzała bardzo ich chwaliła za jakość wykonania i możliwości dowolnej konfiguracji więc mogę polecić bo naprawdę są to najwyższej jakości rzeczy.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 40
Location: Kołobrzeg
A ja mam pytanie z innej beczki. Mam rolety robione na zamówienie i ktoś się spotkał żeby ten mechanizm którą ją zwija zaczął się psuć? Strasznie ciężko to chodzi i wydaje dziwne dźwięki, jak by pisk.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 17
Location: Łomża
Może włożyli ci do zestawu stary mechanizm. Właściwie to nie wiem jak to jest zrobione więc ciężko mi się wypowiedzieć.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 9
Location: Szczecin
Z tego co mi się kojarzy to w normalnych roletach nie ma tam specjalnie żadnej zaawansowanej technologii więc nie mam pojęcia nawet co mogło by się zepsuć. Może trzeba przesmarować :P
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 38
Location: Zielona Góra
Jak nie dawno kupowałaś te rolety to zadzwoń do firmy która to robiła i powiedź im jaka jest sytuacja. Nawet przy zwykłych sklepowych nigdy mi się nic takiego nie zdarzyło.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 40
Location: Kołobrzeg
Tak chyba zrobię bo strasznie mnie to irytuje szczególnie że dałam za nie sporo pieniędzy. Przez długi czas wszystko chodziło bez zarzutu i nagle takie coś. Oszaleć można.

Post Reply

Page: 1