Forum wymiany handlowej i pogladowej

Kup, zamiem, sprzedaj, a przy tym porozmawiaj o wszystkim, na co masz ochote.

Wesele w Poznaniu polećcie proszę dobrego DJ.

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 47
Location: Kołobrzeg
Hej, wielkimi krokami zbliża się mój ślub, więc poszukuje już teraz DJ, który zagra w Poznaniu. Wiadomo zależy mi na bardzo dobrej zabawie, ale też atrakcyjne cenie i ofercie.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 27
Location: Koszalin
Witaj, konkurencyjne ceny ale też świetną ofertę ma pan Damian Nowaczyk grał u mnie na weselu pod Poznaniem iuważam, że zabawa była doskonała. Zaoferował nam też dużo dodatkowych usług, zrobił całe oświetlenie sali i animacje dla dzieci.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 60
Location: Pabianice
Ogólnie rzecz biorąc ceny Dj na wesele w Poznaniu są bardzo różne, jednak ja uważam, że dobra cena i wysoka jakosć usług idą w parze u tego pana: www.imprezja.pl/dj-na-wesele-pozna%c5%84.html który od wielu lat jest wodzirejem i DJ.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 20
Location: Legnica
A czy wodzireja/DJ, którego tak polecacie można też wynająć na imprezy firmowe?
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 27
Location: Koszalin
Z tego co wiem to tak. On prowadzi nie tylko wesela, ale też różnorodne imprezy okolicznościowe np. chrzciny, osiemnastki itp. Na jego stronie masz ofertę dotyczącą organizacji imprez firmowych: http://www.imprezja.pl/dj-na-imprez%c4%99-firmow%c4%85.html gra na nich i pełni rolę wodzireja, czyli na pewno zapewni dużo zabaw i gier.
Member
Registered: May 2016
Posts: 35
hej, ja widziałem pana Damiana Nowaczyka w akcji na imprezie firmowej i było przednie! Super muzyka, zabawy integracyjne śmieszne, łączące ludzi. A sam jest bardzo energicznym człowiekiem z pomysłami.

Post Reply

Page: 1