Forum wymiany handlowej i pogladowej

Kup, zamiem, sprzedaj, a przy tym porozmawiaj o wszystkim, na co masz ochote.

Czy sadzonki drzew iglastych cały czas są popularne?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Administrator
Registered: Nov 2013
Posts: 2
Nie znam się za bardzo na ogrodnictwie, ale mam zamiar coś w tej kwestii zmienic. Chciałbym zbudować swój ogród od podstaw i po głowie chodzą mi drzewa iglaste, tylko nie wiem, czy to nadal jest popularny kierunek jeśli chodzi o rośliny w ogrodzie. Doradźcie coś, bo na pewno wiecie więcej ode mnie.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 57
Location: Poznań
Jeśli mam Ci coś radzić to warto zaplanować całość, zanim przystąpi się do realizacji. Na moje to trochę iglaków i trochę odmian liściastych powinno się w ogrdzoie pojawić. Spróbuj sobie rozrysować wszystko, a później weź się za konkretne zakupy.
Member
Registered: May 2016
Posts: 31
Jak już chodzi o zakupy to idealne iglaki tutaj http://sklep.sadzonki-kubiak.pl/sklep/kategoria/rosliny-iglaste/ dostaniesz. Są to zarówno sadzonki drzew iglastych, jak i sadzonki krzewów, które idealnie nadają się na żywopłoty. W sklepie można też kupić całe mnóśtwo innych drzew, bylin i krzewów.
Administrator
Registered: Nov 2013
Posts: 2
No dobrze to wygląda muszę przyznać...Oby też tak ceny wyglądały...
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 53
Location: Pabianice
Co do cen to też możesz być spokojny, bo od kiedy pamiętam są one takie same. Kilka złotych za sadzonkę to praktycznie żaden pieniądz. Gospodarstwo Szkółkarskie Kubiak od lat utrzymuje wysoką jakość swoich sadzonek bez podnoszenia kosztów, chociaż te ciągle wzrastają jeśli chodzi o utrzymanie całej plantacji. Jednak baza jaką jest duże doświadczenie pozwala znajdować też miejsce na oszczędności.

Post Reply

Page: 1