Forum wymiany handlowej i pogladowej

Kup, zamiem, sprzedaj, a przy tym porozmawiaj o wszystkim, na co masz ochote.

Który zespół na wesele w Katowicach wybrać?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 43
Location: Wrocław
Witam. Moje wesele będzie już za niecałe dwa lata i w związku z tym ja i mój narzeczony własnie zarezerwowaliśmy salę. Teraz rozglądamy się za dobrym zespołem na wesele, gdyż zdaniem naszym i naszej rodziny dobry zespół potrafi sprawic, że wszyscy będą tańczyć i dobrze się bawić. A nie chcemy, żeby było tak, ze niektórzy z róznych względów będą tylko siedzieć przy stole, jeść i pić. Czy znacie jakiś wart polecenia zespól weselny z Katowic?
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 38
Location: Puck
Dla mnie również jest ważne, żeby goście podczas wesela nie czuli się osamotnieni i żeby brali udział we wspólnych tańcach i zabawach. Dlatego też zdecydowałam się na taki zespół na wesele w Katowicach, który z tego co słyszałam zna mnóstwo ciekawych zabaw i konkursów i potrafi skutecznie zachęcić gości do wzięcia w nich udziału. Poza tym, co jest również bardzo wazne, zespół świetnie gra znane piosenki reprezentujace rózne gatunki muzyczne. Wiem, bo słyszałam próbkę ich mozliwości, chociaż moje wesele dopiero będzie za pare miesięcy. Wierzę jednak, że dzieki temu zespołowi będzie to niezapomniany wieczór. A pod adresem internetowym http://www.dejavu-band.pl/gdzie-gralismy/zespol-muzyczny-katowice.html - F13 znajdziesz więcej informacji na temat tego bandu.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 26
Location: Świnoujście
Ja również szczerze polecam Dejavu Band, gdyz zespół ten grał na moim weselu w Katowicach już jakiś czas temu. Było naprawdę super i żaden z gości nie narzekał na nudę. Zespół świetnie wczuł się w klimat imprezy i zrobił wspaniały show, który wyróżniał się nie tylko dobrą muzyką, ale również zabawnymi strojami dopasowanymi do stylu muzycznego, jaki dominował na naszym przyjęciu.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 43
Location: Wrocław
A jaki styl muzyczny u Was dominował? Czy jest możliwe, żeby zespół ten zgodził się na granie przebojów rockowych, a także ballad metalowych? Ja i mój narzeczony takie klimaty preferujemy.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 26
Location: Świnoujście
U nas to był styl disco z lat 70-tych i 80-tych. Przy takiej muzyce dobrze bawiły się różne pokolenia gości, nawet dzieci, którym stroje członków zespołu bardzo się podobały. A jeśli chodzi o klimaty, jakie Wy preferujecie, to myslę, ze nie powinno być problemu, gdyż z moich obserwacji wynika, że zespól jest w stanie sprostać przeróżnym oczekiwaniom narzeczonych.

Post Reply

Page: 1