Forum wymiany handlowej i pogladowej

Kup, zamiem, sprzedaj, a przy tym porozmawiaj o wszystkim, na co masz ochote.

Firma sprzątająca do domu ze zwierzętami

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 57
Location: Pabianice
Hej. Mam taki problem. Tak się składa, że jestem posiadaczką bardzo dużego domu. Sama nie jestem w stanie całkiem w nim posprzątać i o wszystko zadbać, ponieważ dużo pracuję i przebywam poza nim. Dodatkowym kłopotem jest nadmiar sierści, zalegający na dywanach, kocach, pościelach… Sprawcami są moje zwierzaki: trzy koty i pies. Bardzo chciałabym wynająć firmę sprzątającą, ale nie wiem, czy którakolwiek podejmie się posprzątania tak… zakłaczonego domu. Czy znacie kogoś, kto mógłby pomoc?
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 63
Location: Poznań
Spokojnie, wszystko się da :) Niektórzy mają problem z nadmiarem kurzu, inni z nadmiarem sierści ;) Oczywiście, że są profesjonalne firmy sprzątające, które pomagają w takich sytuacjach, wcale nie uciekając w popłochu na widok fruwających kłaków. Spróbuj tutaj: luxelike.pl. Widziałem, że w swojej ofercie mają nawet specjalny pakiet dla tych, którzy dzielą dom ze zwierzętami ;)
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 24
Location: Koszalin
Znam ten ból. Sama mam dwa koty norweskie, dlatego też posprzątanie domu jest istnym koszmarem. Sierść wala się dosłownie wszędzie :/ Oczywiście, regularnie je wyczesuję, ale nie powiem, żeby przez to kłaków było jakoś mniej. Pomogła mi właśnie ta firma. Po ich pracy na kanapach nie było śladu po długich włosach moich kociaków. Polecam, bo naprawdę znają się na rzeczy i są odpowiednio przygotowani na… najgorsze ;)
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 43
Location: Łodź
Korzystałem z ich usług i jestem zadowolony. Nie miałem problemu z kocią sierścią, ale myślę, że skoro mają w swojej ofercie usługi w domach ze zwierzętami, na pewno pomogą. W moim przypadku wywiązali się ze swoich zobowiązań na 200 % :D
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 38
Location: Zielona Góra
Firma LuxeLike pozwoliła mi zrozumieć, czym naprawdę jest czysty dom. U mnie dzieci strasznie śmieciły. Na całe szczęście wybrałam dobrych fachowców.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 45
Location: Kołobrzeg
Sierść to nie tragedia. Ludzie, pracujący przy sprzątaniu, na pewno się jej nie przerażą, a doprowadzą dom do właściwego stanu.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 57
Location: Pabianice
Bardzo wszystkim dziękuję za podpowiedzi. Daliście mi nadzieję, naprawdę. Muszę przedzwonić do tej firmy – dowiem się co i jak, a potem na pewno skorzystam :)

Post Reply

Page: 1